certifikat
 
 
Naše vinohrady
Původní viniční trať KlínV této trati prvotřídní bonity se nachází naše nejstarší vinice Střeštík, která dostala jméno po svém zakladateli. Je zde dochován původní způsob výsadby tzv. na hlavu, to znamená, že réva byla zasazena jen tak do země a vedle ní je zapíchnut dřevěný kůl, na který se každým rokem vyvazují jednotlivé tažně. Kmínek u této výsadby dosahuje délky asi 20 cm, což zajišťuje, že hrozny se při dozrávání nacházejí blízko u země, od které se odráží teplo napomáhající optimálnímu vyzrávání. Nejeden hrozen musí být položen na pískovcový kámen, aby se nedotýkal země. Vinici založil v roce 1934 pradědeček Tomáš Střeštík a na jejích svazích se rodí především jedinečná Frankovka, Neuburské a Müller Thurgau.
Viniční trať PsinkyVinice z roku 1966 je zejména doménou Tramínu. Výborně se zde daří také ryzlinkům, Sauvignonu a Zweigeltrebe.
Původní viniční trať RandleZdejší složení půdy výborně vyhovuje hlavně Ryzlinku vlašskému, který zde pravidelně dosahuje velmi dobré jakosti. Víno z této trati má vždy zajímavý aromatický profil. Vinice byla vysazena v roce 1972.
Viniční trať VíckovSvůj název odvozuje od pánů z Víckova, kterým Boleradice kdysi patřily. Rodí se zde především vyhlášené Neuburské, které pravidelně boduje na soutěžích vín. Dále zde pěstujeme Veltlínské zelené a Svatovavřinecké. Vinice byla vysazena v roce 1980.
Viniční trať Špigle – BočkyJe to nejkvalitnější a nejslunnější trať v k.ú. Němčičky. Vinici v této trati máme pronajatu a pěstujeme zde především Modrý Portugal, Svatovavřinecké a Müller Thurgau.
Viniční trať ČaušperkyTato stará viniční trať se nachází v k.ú. Horní Bojanovice. Vinice zde leží v kotlině a příkré svahy ji tak chrání před větry. Příhodná poloha dělá z této trati jednu z nejlepších v této lokalitě. Rodí se zde velmi kvalitní Modrý Portugal a Ryzlink vlašský.