certifikat
Poznejte vína z vinic našich předků
Co je u nás nového:
25-11-2011
V prodeji ročník 2010. Více na záložce „Víno“.
Současně se omlouváme za dočasný útlum v aktualizaci našich webových stránek. Důvodem je příprava zcela nových a doufáme ještě zajímavějších stránek na adrese www.starevinohrady.cz. Předpokládaný termín zprovoznění je jaro 2012. Díky za pochopení.

25-11-2009
Omlouváme se za dočasný útlum v aktualizaci našich webových stránek. Důvodem je příprava zcela nových a doufáme ještě zajímavějších stránek na adrese www.starevinohrady.cz. Předpokládaný termín zprovoznění je jaro 2010. Díky za pochopení.

KORÁB Marek a Petr
24-11-2009
Zveme všechny příznivce mladého vína na již tradiční Štěpánský košt - ochutnávku mladých vín velkopavlovické vinařské podoblasti, která se bude konat 26.12.09 od 14.00 hod v sále městyse Boleradice. O dobrou náladu se postará mladá cimbálová muzika Primáš. .

KORÁB Marek a Petr
20-8-2009
Vážení přátelé a milovníci vína, dovolujeme si vás tímto pozvat na první ročník setkání, které se uskuteční 18.9.09 a jehož podrobnosti jsou uvedeny zde.

KORÁB Marek a Petr
8-6-2009
Informace pro vinaře, degustátory a přátele českého a moravského vína ohledně ojedinělé přehlídky vín odrůdy Neuburské najdete v příloze uvedené zde. Je nám ctí, že se můžeme podílet na přípravě této nevšední vinařské akce.

KORÁB Marek a Petr
1-4-2009
Od dubna jsme pro naše přátele a všechny milovníky vína otevřeli stylový penzion „Starý vinohrad“. Na jeho stránkách najdete v nejbližší době informace o zajímavých místech, starých vinohradech i nevšedních zážitcích. Připravujeme prodloužené víkendy či více denní pobyty s vínem tzv. na míru pro Vás. Více už brzy na vlastních stránkách penzionu…

KORÁB Marek a Petr
30-3-2009
Pomalu finišujeme s lahvováním bílých vín. Už nám zbývá pouze angreštový SG v pozdním sběru, bobuláč VZ a samozřejmě RV ve variantě tzv. sur-lie, kdy toto víno leží od září 08 na kvasnicích v sudu bez jakéhokoliv zásahu a přídavku síry. Bude stáčeno do lahví přímo ze sudu bez filtrace. Co nejdříve také aktualizujeme nabídku vín pro tento rok na těchto stránkách. Tož už se těšíme na viděnou.

KORÁB Marek a Petr